УкраїнськаРусский
Придбання iPhone, що був у використанні: чи варто вкладатися в такі смартфони

 

Маєте обмежений бюджет, проте прагнете користуватися зручним та прогресивним гаджетом? Іти на компроміси, вибираючи між переліком доступних функцій, надійністю виробу та якістю, не доведеться. Замість придбання дешевших новеньких телефонів непопулярних брендів можна купити айфон б/у https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/apple-bu. Власники такої техніки продають її з різних причин. Наприклад, це може бути поява нової моделі чи бажання замінити поточну версію на потужнішу.

Купуючи вживаний айфон, ви отримуєте якісний фірмовий товар, яким можна буде користуватися протягом тривалого часу. Адже сьогодні навіть ті моделі, що були випущені декілька років назад, цілком задовольняють потреби більшості користувачів у питанні достатності ресурсів для сучасних ігор та розваг. А якість знімання на iPhone навіть старих моделей робить їх найкращим вибором для поціновувачів селфі та блогерів.


вживаний iPhone

Переваги та недоліки вживаних смартфонів

Рішення щодо придбання iPhone, який був у використанні, варто приймати на основі порівняння переваг та недоліків. Найважливішими його «плюсами» є:

  • можливість придбати перевірену модель, якої вже немає в наявності в магазинах;
  • доступніша вартість у порівнянні з новим гаджетом;
  • можливість перевірити технічний стан смартфона перед покупкою.

Проте варто зауважити, що купівля iPhone, що був у використанні, завжди здійснюється на власний страх та ризик. Виробник не відповідатиме за стан та справність такого виробу. Отже, аби не витратити кошти дарма, не варто робити такі покупки «з рук» (наприклад, на популярних сайтах оголошень). Краще відвідати спеціалізований магазин, де кожен виріб справедливо оцінюється з урахуванням його стану, а наявні недоліки не приховуються. 

Ухвалювати рішення щодо придбання конкретного смартфона краще після огляду та попереднього тестування його можливостей у магазині. Треба переконатися в тому, що пристрій насправді перебуває в робочому стані, а всі опції, якими ви плануєте користуватися, працюють.


вживаний iPhone

Як перевірити iPhone перед покупкою

Придбання вживаного смартфона від Apple – вдале рішення, оскільки здебільшого вартість таких телефонів надзвичайно низька в порівнянні з новими моделями, а кількість функцій практично така сама. Проте наосліп купувати iPhone не варто – краще заздалегідь перевірити:

  1. Візуальний стан – дрібні та неглибокі подряпини або потертості свідчать про нормальний знос корпуса телефона. Адже повністю уникнути візуальних змін із часом майже неможливо. Інша ситуація, коли на корпусі iPhone з’являються тріщини – це може свідчити про невдале падіння та потенційну наявність внутрішніх пошкоджень. 
  2. Функціональність пристрою – перед тим як передати кошти продавцю, варто перевірити, чи телефон без проблем вмикається, чи не вимикається під навантаженням (наприклад, під час відеоігор).
  3. Номер IMEI – багато нечесних продавців намагаються позбутися смартфона після того, як його вкрали, купуючи коробку від зовсім іншого пристрою. На щастя, це легко перевірити. Просто зайдіть у налаштування смартфона та порівняйте його номер IMEI з зазначеним на пакуванні. Також переконайтеся в ідентичності коду на задній панелі пристрою (якщо він там є).
  4. Технічний стан – перед покупкою зробіть пробний дзвінок другові, надішліть кілька СМС, спробуйте завантажити щось з інтернету. Також варто трохи потрясти смартфон, щоб перевірити, чи немає ослаблених з’єднань, спричинених, наприклад, падінням. Варто зняти відео, зробити декілька фотографій і спробувати їх переглянути. У такий спосіб можна оцінити, наприклад, якість стабілізації зображення та відсутність візуальних дефектів.

iPhone – доволі дорогий смартфон, тому власники зазвичай дбайливо ставляться до нього. Захисне скло та чохол мінімізують зовнішні пошкодження та допомагають зберегти телефон у доброму стані навіть після багатьох років експлуатації. Саме тому придбати неушкоджений вживаний айфон, який слугуватиме новому власнику ще досить довго, зовсім не складно.

 

 

Головна

SKI PASS

Карти

Веб камера

Галерея

Проживання

Харчування

Трансфер

Погода

Контакти