УкраїнськаРусский
Односпальний матрац: особливості та різновиди виробів

 

Міцний і здоровий сон є необхідним для відновлення сил після напруженого дня, а також це один із головних факторів для доброго самопочуття і високої продуктивності. І в цьому допоможе якісний матрац розміром 90*200 см.


Односпальний матрац

Такі вироби є одними з найпоширеніших на ринку, тому асортимент різних моделей досить великий. Ви можете купити матрац на ліжко 90х200 https://amebli.com.ua/ortopedychni-matratsy-90kh200/ тонкий, пружинний або безпружинний, а також додатково вибрати характеристики та властивості виробу.

Різновиди та особливості матраців

Основні особливості різних типів матраців:

 1. Bonnel (блок залежних пружин): доступний варіант за відносно невелику ціну. Це популярний виріб, але має малий ступінь ортопедичного ефекту.
 2. Pocket Spring (блок незалежних пружин): покращений тип, де пружини працюють незалежно одна від одної. Це дозволяє рівномірно розподілити вагу тіла під час сну. 
 3. Безпружинні моделі: більш довговічні в порівнянні з пружинними матрацами та доступні за вартістю.

Односпальні вироби 90х200 представлені у варіаціях безпружинних і пружинних моделей. Залежно від матеріалу наповнення вони можуть мати різний ступінь жорсткості. Виготовляють вироби переважно з латексу, кокосового волокна з просоченням латексом, піни Memory, вовни, поролону та поліуретану.

Який наповнювач краще обрати

Натуральні наповнювачі забезпечують довший термін експлуатації виробів, підвищений рівень комфорту та покращений повітрообмін.

Декілька найкращих варіантів:

 1. Бавовна — часто використовується у верхньому шарі виробу та створює хороший мікроклімат під час відпочинку.
 2. Овеча шерсть — застосовується для утеплення однієї зі сторін матраца. Матеріал має низьку теплопровідність і підтримує комфортну температуру спального місця.
 3. Кокосова койра — довго служить, не деформується й не гниє, а також забезпечує терморегулювальний та гіпоалергенний ефект. 
 4. Латекс — матраци мають антибактеріальні та антиалергенні властивості, а також вони дуже гнучкі та еластичні.

Односпальний матрац

Варто зауважити, що синтетика часто додається в невеликих пропорціях для поліпшення властивостей натуральних волокон.

За якими параметрами вибрати матрац

Загальні параметри, які обов'язково потрібно враховувати під час вибору:

 • вік людини;
 • вага; 
 • рівень фізичної активності;
 • наявність захворювань спини та обмежень за станом здоров'я (хвороби суглобів чи кровоносної системи).

Важливо ретельно підбирати матрац, приділяючи увагу власним потребам та анатомічним особливостям тіла, аби надалі уникнути дискомфортних відчуттів.

 

 

Головна

SKI PASS

Карти

Веб камера

Галерея

Проживання

Харчування

Трансфер

Погода

Контакти